User description

Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając dania nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Masz swój lokal, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!